Trainer de Groot zwaait na dit seizoen af bij IJsselstreek

De Groot zwaait na dit seizoen af bij IJsselstreek

IJsselstreek zal voor het nieuwe seizoen op zoek moeten naar een nieuwe hoofdtrainer. Mitchel de Groot heeft de clubleiding aangegeven na dit seizoen te vertrekken bij de Tricolores.

De pas 32-jarige jarige oefenmeester is bezig aan zijn derde seizoen bij IJsselstreek. In het eerste seizoen wist hij met zijn ploeg meteen promotie af te dwingen naar de Vierde Klasse en kon zelf ook een prijs toevoegen. De Groot werd via DeventerVoetbal.nl verkozen tot ‘Trainer van het Jaar’.

Niet alleen de sportieve prestaties sprongen eruit bij IJsselstreek, maar ook buiten de lijnen heeft er een zichtbare metamorfose plaatsgevonden met veel meer rust en stabiliteit, iets wat mede door De Groot gerealiseerd kon worden.

IJsselstreek wilde graag langer door met De Groot, maar respecteert vanzelfsprekend zijn keuze. De club zal in de komende periode op zoek gaan naar een nieuwe hoofdtrainer. Waar de toekomst van De Groot na dit seizoen ligt is nog niet duidelijk.