Mitchel de Groot ook komend seizoen trainer van IJsselstreek

Mitchel de Groot zal ook het nieuwe seizoen weer aan het roer staan bij IJsselstreek. De 31-jarige oefenmeester gaat daarmee voor zijn derde seizoen bij de Tricolores.

Het bestuur van IJsselstreek is tevreden met de werkwijze en de daarbijbehorende resultaten. Vorig seizoen promoveerde IJsselstreek naar de vierde klasse en ook het huidige seizoen (voor de coronabreak) liet de ploeg zien behoorlijke stappen te hebben gemaakt door een knappe 3de plaats te bezetten in de vierde klasse F, dat ook wel de sterke ‘Apeldoornse Bundesliga’ word genoemd.

In het nieuwe seizoen zal De Groot tevens gaan starten met de vervolgstap op de trainerscursus. “Het is tijd voor de volgende stap in mijn ontwikkeling en het is mooi dat ik dit kan combineren met het trainerschap bij IJsselstreek. Ik heb een kwalitatief goede selectie en staf waarbij prestaties, ontwikkeling en plezier heel goed samen gaan, dus ik ben vanzelfsprekend tevreden met de nieuwe overeenkomst”, zo besluit De Groot.